Fakírská deska - DoDo (dodělej doma)

Značka: ProSHOWto

Fakírská deska s předvrtanými otvory pro hřebíky, které doma do desky naboucháte. Deska je 100% český produkt.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: FAKIR
2 400 Kč 1 983,47 Kč bez DPH
Fakírská deska - DoDo (dodělej doma)
Značka: ProSHOWto
Hřebíky celek čtverec
Vyrobeno v ČR

Fakírská deska DoDo je unikátní cirkusová pomůcka, pro každého kdo si tuto disciplínu vyzkouší je zaručený skvělý a nezapomenutelný zážitek. Někoho to bolí, jiného zase lechtá a někdo to také vůbec necítí, jak jsi na tom ty? Nevyzkoušíš nevíš. 

Co znamená DoDo? Dodělej doma, je to jednoduché dostanete desku, která má předvrtané otvory pro 414 hřebíků a také příslušný počet hřebíků. Není nic jednoduššího vzít si do ruky kladivo a začít. DoDo má hned několik výhod, můžeme Vám diky tomu nabídnout tu nejnižší možnou cenu a také se u výroby rozhodně nebudete nudit!! 

Obsah balení:
Deska s dírama pro zatlučení hřebíků s praktickými madly
Hřebíky pro vyplnění celé fakírské desky

Návod a bezpečnostní pokyny:
Na desku by nemělo stoupat samotné dítě bez dozoru, jedná se o téměř 100% bezpečnou disciplínu, pokud se dodržují všechna bezpečnostní pravidla. Na desce nedoporučujeme poskakovat a ani na desku ze země naskakovat. Při stoupnutí na desku je třeba stoupat vždy celou nohou, nikdy né částí nohy a naopak při odcházení z desky je třeba dbát na dostatečně dlouhý krok, tak abych nějaká malá část nohy nepřišla do kontaktu s pár hřebíkama a neporanil jsem se. Při sedání a lehání na hřebíky, je vždy nutné se posadit na plnou desku hřebíků, nikdy nesedáme na okraj následně se můžeme položit a lehnout si na záda, kdy je nutné dbát na nezaklánění hlavy, zvlášťě u menších dětí, kdy se mohou poranit na krku. A posledním velmi důležitým pravidlem je otáčení hřebíků vzhůru nohama ostrou stranou k zemi, vždy když je nepoužíváme předejdeme tím nechtěnému poranění a využívání při naší nepřítomnosti. Důrazně také doporučujeme mít vždy po ruce, alespoň desinfekci a náplast. Občas se může stát, že se někdo škrábne, ale to se Vám stane i v lese či tramvaji. :-) 

Kategorie: Ostatní balanc
Hmotnost: 11.6 kg
#sizes_table#: hidden
1512159_234017823445285_707067275_o_small

ProSHOWto je jednou z obchodních značek firmy Vystrčil s.r.o. Značka zahrnuje stále se rozšiřující sortiment produktů určených převážně pro cirkusovou zájmovou, ale i profesionální činnost, avšak nevylučuje ani klasické sportovní využití.

Vývoj a test produktů výrobní značky ProSHOWto je prováděn ve spolupráci s profesionálním vedením, trenéry a artisty cirkusu LeGrando. Díky této spolupráci vznikají kvalitní produkty využitelné v širokém cirkusovém a sportovně-zábavném spektru.