Závěsný válec 1.0

Značka: ProSHOWto

VÝPRODEJ našeho prvního modelu závěsného válce, je pořád stejně dobrý, ale nyní o kus levnější do vyprodání zásob.

Dostupnost Skladem
Kód: 299374786
1 900 Kč –15 % 1 620 Kč 1 338,84 Kč bez DPH
Závěsný válec 1.0
Značka: ProSHOWto
Závěsný válec 1.0
Certifikát výrobce Vyrobeno v ČR
1 900 Kč –15 %

Závěsný válec je neodmyslitelným závěsným prvkem pro vzdušnou akrobacii na šálách. Díky tomuto válci je možné šálu bezpečně uchytit a pověsit. Válec je konstruován tak, aby se látka v jejím ohybu co nejméně namáhala.

Je pravdou, že v ČR se zatím hojně využívá lezecké osmy k zavěšení šály, avšak jak vám určitě každý zkušený akrobat potvrdí je tento způsob nevhodný. Jednalo se jen o jakési nouzové řešení, protože do této chvíle na našem trhu nic podobného k sehnání nebylo. Látka se v ohybu okolo lezecké osmy značně namáhá a použiváním dochází k jejímu poškození.

U závěsného válce se toto namáhání eliminuje .

Závěsný válec obsahuje

  • 1ks     nerezový Závěsný válec

provedení Závěsného válce

Pro výrobu se využívá kvalitní nerezoocel se zrcadlovým leskem. Konstrukce válce je navržená pro dokonalé a bezpečné zavěšení šály. Díky použití nerezových materiálu při výrobě je válec dá se říci nasmrtelný (samozřejmě při řádném použivání a vhodné manipulaci).

V základu Závěsný válec dodáváme bez karabin, proto prosím při použití vlastních závěsných prvků dbejte na bezpečnost a ujistěte se, že uchycení je opravdu bezpečné, a to ne jen z hlediska karabin, ale i z hlediska závěsného bodu. Zároveň Vám důrazně doporučujeme při cvičení používat žíněnky. Předejdete tím nepříjemnostem a těch několik málo okamžiků navíc za to zajisté stojí.

Technické parametry:

  • nosnost: 150 kg
Kategorie: Vzdušná akrobacie
Hmotnost: 0.57 kg
#sizes_table#: hidden
1512159_234017823445285_707067275_o_small

ProSHOWto je jednou z obchodních značek firmy Vystrčil s.r.o. Značka zahrnuje stále se rozšiřující sortiment produktů určených převážně pro cirkusovou zájmovou, ale i profesionální činnost, avšak nevylučuje ani klasické sportovní využití.

Vývoj a test produktů výrobní značky ProSHOWto je prováděn ve spolupráci s profesionálním vedením, trenéry a artisty cirkusu LeGrando. Díky této spolupráci vznikají kvalitní produkty využitelné v širokém cirkusovém a sportovně-zábavném spektru.