Konstrukce A | zahradní

Skladem
Kód: KDA
Značka: ProSHOWto
17 900 Kč –11 % 15 900 Kč 13 140,50 Kč bez DPH
Kategorie: Konstrukce pro vzdušnou akrobacii
Hmotnost: 60 kg
#sizes_table#: hidden
Ořezané Final
Vyrobeno v ČR
17 900 Kč –11 %

Zahradní KONSTRUKCE A

Zahradní konstrukce vznikla na základě mnohých dotazů a přání. Nakonec jsme vyvinuli jednoduché, pevné a pěkné řešení, které umožňuje snížení nákladů na přepravu díky možnosti využít normované dřevěné hranoly KVH / NSI které lze koupit v hobby marketu, který máte nejblíže.

Od nás můžete dostat běžnou dopravní službou kovové díly, které již šikovný jedinec za pomoci několika kamarádů zvládne jednoduše sestavit.

Co si kupuji? 

Kovové díly a montážní materiál Vám dodáme my, trámy Váš nejbližší hobby market, čímž ušetříte za dopravu a konstrukce se tak stává dostupnější.

Kdo mi to poskládá?

Celá konstrukce je navržena tak, aby její stavbu zvládl i zručný amatérský šikula. Trámy se jen zasunou a přišroubují. Celá konstrukce se dá postavit ve 4 lidech s minimem nářadí (vrtačka / aku vrtačka, bity, žebřík, kladivo).

Do kovových dílu nasunete předem natřené trámy, přišroubujete, postavíte, přikotvíte a je hotovo.

Vhodné pro všechnu vzdušnou akrobacii od šál, trapézů až po cloudy a aerial sítě.

Technické parametry

  • Záruka: 2 roky
  • Výška: až 3,85 m
  • Pracovní Nosnost: 120 Kg (1 osoba)
  • Postavitelnost: minimálně 4 lidé
  • Materiál: Ocel a dřevo
  • Využití: Statické prvky bez houpání
  • Váha kovových dílů: 50 až 80 kg

1512159_234017823445285_707067275_o_small

ProSHOWto je jednou z obchodních značek firmy Vystrčil s.r.o. Značka zahrnuje stále se rozšiřující sortiment produktů určených převážně pro cirkusovou zájmovou, ale i profesionální činnost, avšak nevylučuje ani klasické sportovní využití.

Vývoj a test produktů výrobní značky ProSHOWto je prováděn ve spolupráci s profesionálním vedením, trenéry a artisty cirkusu LeGrando. Díky této spolupráci vznikají kvalitní produkty využitelné v širokém cirkusovém a sportovně-zábavném spektru.

 

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení