Konstrukce A

Značka: ProSHOWto

Naše nejnovější a zároveň nejprodávanější konstrukce, určená pro jednotlivce a vhodná na vystoupení i na zahradu.

Šířka traverzy
Výška konstrukce
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na ZAKÁZKU (1-2 měsíce) Na ZAKÁZKU (1-2 měsíce) Na ZAKÁZKU (1-2 měsíce) Na ZAKÁZKU (1-2 měsíce) Na ZAKÁZKU (1-2 měsíce) Zvolte variantu
Kód: KOA-S KOA-M KOA-L KOAA-S KOAA-M Zvolte variantu
36 205 Kč 42 375 Kč 48 545 Kč 37 415 Kč 43 585 Kč od 36 205 Kč 29 921,49 Kč bez DPH 35 020,66 Kč bez DPH 40 119,83 Kč bez DPH 30 921,49 Kč bez DPH 36 020,66 Kč bez DPH od 29 921,49 Kč bez DPH
Konstrukce A
Značka: ProSHOWto
foto 1
Vyrobeno v ČR

Konstrukce pro vzdušnou akrobacii s výškou až 5,2m

Konstrukce A je velmi promyšleným a jednoduchým řešením pro trénink i vystoupení jednotlivců a malých skupin. Konstrukce je skladná, lehká, lehce stavitelná a stabilní (neni třeba kotvit pomocí kotvících bodů, či kolíků). Výška konstrukce je 5,2m což je naprosto dostatečné pro většinu triků při vzdušné akrobacii. 

 Nejdelší díl konstrukce je 1,2m dlouhý a tudíž je možné ji převážet i osobním autem.

Jak lze konstrukci využít?

Na konstrukci lze bez problému zavěsit: šála / cloud / trapéz / trapézový kruh / lano / trapézová kostka / aj.

Konstrukce je pro jednoho až dva akrobaty s možným dynamickým zatížením směrem dolů nikoli houpavě

To vyrábíte vy?

Ano. Konstrukce je v 90% procentech vyráběná na zakázku, občas jí vyrobíme víc, může být tedy i skladem. Ale počítejte radši s delší dodací dobou (1-2 měsíce) dle vytíženosti výroby.

Konstrukce A
Konstrukce A

Jak mi ji pošlete?

Po pravdě? Ideální je, když si pro konstrukci přijedete. Hlavním důvodem je nutnost absolvovat školení, které je pro stavbu důležité. 

Pokud nemůžete v daný okamžik přijet, klidně můžeme konstrukci poslat kurýrem, ale školení je stále nutné absolvovat. Napište...domluvíme se.

Konstrukce A

Základní parametry

 Záruka5 let
 Výška2,7 až 5,2 m 
 Pracovní Nosnost150 Kg (2 osoby)
 Postavitelnostbez kotvení / 3 - 4 lidé
 Nejdelší díly1,6m
 VyužitíStatické prvky bez houpání
 Váha50 až 120 kg
Konstrukce A

Skladná a lehká

Není potřeba stěhovacích aut a dodávek na transport - nejdelší díl má 1,6m délku a tedy se vejde spolehlivě i do osobního automobilu. 
Konstrukce A

Varianty výšky 

Konstrukce má 4 patra které mohou variovat její výšku. Maximální výška je 5,2 m a můžeme klesat po cca 1,4m. Použít se tedy dá i v interiérech s nižšími stropy, či v exteriérech ve své plné výšce.
Konstrukce A

Jednoduchá stavba

Celá konstrukce je navržena tak, aby na její stavbu bylo potřeba pouze tří lidí. Přesný návod na stavbu je obsažen v manuálu a na ukázkovém videu.

Air Gym art company pod vedením Tomáše Pintéra je jedním z prvních uživatelů naší konstrukce o jejich spokojenosti vypovídá velmi aktivní používání při svých Show po celé republice. 

Konstrukce A

Upozornění

Vážení zákazníci, konstrukci vždy před prodejem stavíme pro otestování funkčnosti všech částí, berte prosím na vědomí, že tedy i přes veškerou naši snahu, může obsahovat lak škrábance z této stavby, častým používáním se lak vždy odírá. 
Kategorie: Konstrukce pro vzdušnou akrobacii
#sizes_table#: hidden
1512159_234017823445285_707067275_o_small

ProSHOWto je jednou z obchodních značek firmy Vystrčil s.r.o. Značka zahrnuje stále se rozšiřující sortiment produktů určených převážně pro cirkusovou zájmovou, ale i profesionální činnost, avšak nevylučuje ani klasické sportovní využití.

Vývoj a test produktů výrobní značky ProSHOWto je prováděn ve spolupráci s profesionálním vedením, trenéry a artisty cirkusu LeGrando. Díky této spolupráci vznikají kvalitní produkty využitelné v širokém cirkusovém a sportovně-zábavném spektru.