Už se to blíží...máme pro Vás důležité info. Doručení do Vánoc na zboží fyzicky skladem, garantujeme u objednávek uskutečněných do 19.12. 8:00

Náš příběh

Jmenuji se Michal Fridrich, od mala jsem se věnoval žonglování, kouzlení a cirkusování.
Před 10 lety v roce 2012 když mi bylo 18, jsem dostal skvělý podnikatelský plán a založil eshop s názvem žonglovátka.cz. Nejdříve jsem měl velmi malý sortiment, ale ten se začal postupně rozšiřovat.

V lednu roku 2017 jsem ke stávajícímu eshopu začal spravovat ještě druhý s názvem CirkusovéPotřeby.cz, který se začal postupně rozšiřovat, jeho ukolem bylo více dostat do podvědomí svět cirkusu a nabídnout lidem dostupné a kvalitní vybavený, jak pro začátečníky i profesionály.

Začátkem roku 2020 jsem zjistil, že to není uplně ta cesta, kterou bych chtěl jít a postupně jsem začal přesouvat sortiment z Žonglovátka.cz na CirkusovéPotřeby, kdy jsem před Vánoční sezónou téhož roku, udělal zásadní rozhodnutí a Žonglovátka pohřbil. Byl to těžký, odvážný, ale velmi důležitý a hlavně správný krok.

Velkou řadu produktů pro cirkus vyrábíme v ČR a nejvíce jich vyrobíme v Brně ve firmě ProShowTo, za spolupráce s Cirkusem LeGrando a Air Gym Art Company pod vedením Tomáše Pintéra, zkušeného akrobata současného Nového cirkusu.

Troufnu si tedy říct, že jsme na trhu více než 10 let a dokážeme Vám poskytnout ty nejlepší služby. To je náš příběh ve zkratce, samozřejmě né vždy je podnikání jednoduché i když jindy zase je to super dobrodružství, ale to by bylo na několikastránkovou publikaci.