The Mandalorian | theory11 | Cardistry a kouzelnické karty

Skladem (2 ks)
Kód: 829
Značka: Theory11
325 Kč 268,60 Kč bez DPH
Kategorie: Karty
Hmotnost: 0.3 kg
#sizes_table#: hidden
theory 11 playing cards poker mandalorian
Novinka

V galaxii Star Wars™ se objevuje další bojovník: osamělý pistolník ve vzdálených končinách galaxie, daleko od autority Nové republiky. Jmenuje se Din Djarin™.
Mandalorian™.


CESTA MANDALORIÁNA
Přidejte se k našemu impozantnímu lovci odměn na jeho cestě po galaxii, když se vydává chránit Dítě před zajetím Impériem. Od splnění odměn pro Greefa Karga až po dlouho očekávaný souboj se samotným Moffem Gideonem - cesta našeho oblíbeného hrdiny je zaznamenána uvnitř kroniky.
Bezkonkurenční kvalita tisku


VYROBENO V AMERICE
Společnost theory11 vyrábí ty nejlepší hrací karty na světě. Samotné karty jsou vyrobeny v USA - tištěny na papíru s certifikací FSC pocházejícím z udržitelných lesů, inkousty na rostlinné bázi a lamináty na bázi škrobu.


KRABIČKA A VŠE UVNITŘ
Vnější obal je jednoduše úchvatný. Beskarská stříbrná, vesmírná černá a výrazná červená fólie zahalují karty uvnitř, s plastickým 3D reliéfem mandalorianské helmy.
Zcela vlastní výtvarné zpracování


VNITŘNÍ I VNĚJŠÍ
Hrací karty Mandalorian obsahují zcela vlastní umělecké dílo v každém aspektu designu, přičemž esa, žolíky, dvorní karty a design zadní strany jsou inspirovány oblíbenými postavami a událostmi fanoušků.

 

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení