James Bond 007 | theory11 | Cardistry a kouzelnické karty

Značka: Theory11
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 828
325 Kč 268,60 Kč bez DPH
James Bond 007 | theory11 | Cardistry a kouzelnické karty
Značka: Theory11

Jmenuji se Bond, James Bond. Prémiové hrací karty inspirované legendární filmovou sérií.
James Bond se poprvé objevil na našich obrazovkách v klasickém filmu z roku 1962 Dr. No. O 58 let později je 007 stále naším oblíbeným tajným agentem. Na oslavu dvacátého pátého dílu milované série Jamese Bonda - No Time To Die - theory11 hrdě představuje James Bond 007 Hrací karty.
ELEGANCE, TŘÍDA A SOFISTIKACE

SVĚT JAMESE BONDA
Ať už je to jeho dokonale ušitý oblek nebo dokonalé hodinky připnuté na jeho zápěstí, pan Bond upoutá vaši pozornost, když vstoupí do místnosti. Vnější obal ultralux, dokonale zapouzdřený do zlaté fólie a reliéfních akcentů, je skutečným představitelem elegantního agenta.
BEZKONKURENČNÍ KVALITA TISKU

VYROBENO V AMERICE
theory11 vyrábí nejlepší hrací karty na světě a karty tento model karet je velmi povedený příklad. 

UVNITŘ KRABIČKY
Bližší pohled dovnitř odhalí několik ikonických zbraní a pomůcek, které se objevily ve vašich oblíbených filmech o Bondovi: perový granát z GoldenEye, Bondův věrný Walther PPK, pistole na lyžařskou hůl z The Spy Who Loved Me, Jinxův nůž z Die Another Day, a mnohem víc!

ACE. JOKERS. KRÁLOVÉ.
Hrací karty Jamese Bonda obsahují zcela vlastní umělecká díla v každém aspektu designu, s Pikovým esem, Jokerem, designem krabičky a kartami inspirovanými ikonickými bondovskými filmy za posledních šest desetiletí.

Kategorie: Karty
Hmotnost: 0.3 kg
#sizes_table#: hidden