Hulahoop | Perfect Hoop Light | Ø 19 mm Trubka

Značka: PLAY Juggling

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: HPLIT/WHT/85 HPLIT/TYR/85 HPLIT/UVGRN/85 HPLIT/UVPNK/85 HPLIT/PUR/85 HPLIT/UVORG/85 Zvolte variantu
585 Kč 483,47 Kč bez DPH
Hulahoop | Perfect Hoop Light | Ø 19 mm Trubka
Značka: PLAY Juggling

Perfect Hoop je vyvinutý společností PLAY ve spolupráci s nejlepšími obručemi na světě. Obruče jsou z HDPE trubky ve dvou různých průměrech, snadno sbalitelné a naprosto spolehlivé díky hliníkovému zahnutému kloubu, který obručím propůjčuje dokonalou kulatost, a speciálně navrženému pružinovému knoflíku z nerezové oceli, který se snadno zacvakne a nevyčnívá z profilu trubky.

Šest barevných kombinací pro tanec, fitness, cirkusové vystoupení nebo jen spoustu zábavy... pro všechno je tu PERFECT HOOP LIGHT.


TECHNICKÉ VLASTNOSTI:

  • Vyrobeno z HDPE trubky
  • 6 barev
  • Pružina s knoflíkem z nerezové oceli
  • Zakřivený hliníkový kloub


POPIS:

- HDPE trubka , s vynikající pružnou pamětí, má skvělou odezvu na impulzy a i při dlouhodobém skládání na sebe je snadno znovu tvarovatelná. "Hoopování" po dobu několika minut často stačí, aby se vaše obruč po rozložení po transportu dokonale zakulatila!
- Zdobení látkovou UV páskou má kromě estetické hodnoty zásadní význam pro přilnavost k tělu, a proto se začátečníkům velmi doporučuje.
- Knoflíková pružina z nerezové oceli je speciálně navržena tak, aby nevyčnívala z profilu trubky. Tvar "knírku" knoflíkové pružiny umožňuje snadné otevírání.
- Hliníkový zahnutý kloub je lehký a pevný a zajišťuje vždy dokonalou kulatost obruče.


JAK SI VYBRAT OBRUČ:

Začátečníci se bojí větších obručí, ale větší je jednodušší, protože obruč, která se déle točí, vám umožní naučit se pohybovat tělem a ovládat ji. Po nějaké době, až se budete s obručí cítit jistě, je dobré zkusit menší obruč. TRIK se většinou snáze naučíte s větší obručí. Profesionální hoopeři používají obruče různých velikostí podle toho, jaké triky chtějí dělat. Každý hooper je jedinečný a každý může preferovat tu či onu velikost v závislosti na svém stylu.

Kategorie: Hulahoop
#sizes_table#: hidden