Kožený bič | 1,2m dlouhý

Značka: Falcon

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 690/CER 690/CER2 Zvolte variantu
1 998 Kč 1 651,24 Kč bez DPH
Kožený bič | 1,2m dlouhý
Značka: Falcon

Kožený bič | dlouhý 1,2 metru

Firma Falcon Bullwhips nabízí Westernové práskací biče v perfektním poměru cena / výkon. Jsou skvělým výchozím bodem pro každého kdo se chce naučit práskat a nechce do biče investovat několik tisíc korun. 

Všechny westernové biče se skládají ze čtyř částí: rukojeť, tělo, fall a práskačka, u Falcon biče tomu není jinak. 

Kožený bič | 1,2m dlouhý

Rukojeť biče je 20cm dlouhá s texturou pletené rukojeti vyváženou pro perfektní úchop a manipulaci. Hlavní část nebo také tělo biče se nazývá tanga, počet průpletů v tanze ovlivňuje flexibilitu biče a jeho výkon.

Všechna kožená tanga jsou vyrobená z 12 pletenců hovězí kůže. Počet pletenců biče je důležitým faktorem při konstrukci biče, ale stejně důležitou a méně viditelnou částí biče je tzv. břicho. 

Břicho je centrální jádro biče, ukryté uvnitř spleteného vnějšku. Břicho na všech kožených bičích Falcon je konstruováno pomocí celokoženého páskového jádra a dvojté kožené výztuhy. Tento princip je dražší než plastová i lepenková bříška, ale výsledek stojí za to. 

Fall je tenký kus biče, který se nachází téměř na jeho konci za jeho tělem, na jehož konci už je jen práskačka, kterou je tenká nylonová šňůrka s roztřepeným koncem pro pořádné rány. Práskačku je nutné pravidelně vyměňovat, protože se rychle opotřebovává,

Falcon bič je bezpochyby nejlepší volbou v případě, že chceme kvalitní bič za velmi příznivou cenu.

Bič nabízíme ve 2 barvách, černá nebo černo-červená

Upozornění: Před použitím biče si překontrolujte své okolí, ať nikomu neublížíte. Při začátcích s bičem důrazně doporučujeme používat ochranné brýle. 

Kožený bič | 1,2m dlouhý
Kategorie: Ostatní žonglovadla
#sizes_table#: hidden