náhradní balanční Deska | Rola-Bola | protiskluzová

Skladem (> 5 ks)
Kód: 299375009
Značka: ProSHOWto
1 235 Kč 1 020,66 Kč bez DPH
Kategorie: Balanc
Hmotnost: 2 kg
#sizes_table#: hidden
Deska ctverec
Vyrobeno v ČR

Jedná se o desku, která se odvaluje po válci, se kterým tvoří základ Rola-Bola. Deska jako taková může mít různé rozměry i tvary, avšak nejvíce se osvědčilo klasické obdélníkové provedení se zarážkami na krajích.

Deska je vyrobena z vodovzdorné protikluzové překližky. Na okraji jsou zarážky, což pomáhá při balancování tomu, aby deska nesjela z válce.

Spodní strana desky je potažena 3 mm silnou gumou z důvodu lepších balančních možností a pro zamezení podklouznutí válce. 

Rozměry desky je 75 x 25 cm

1512159_234017823445285_707067275_o_small

ProSHOWto je jednou z obchodních značek firmy Vystrčil s.r.o. Značka zahrnuje stále se rozšiřující sortiment produktů určených převážně pro cirkusovou zájmovou, ale i profesionální činnost, avšak nevylučuje ani klasické sportovní využití.

Vývoj a test produktů výrobní značky ProSHOWto je prováděn ve spolupráci s profesionálním vedením, trenéry a artisty cirkusu LeGrando. Díky této spolupráci vznikají kvalitní produkty využitelné v širokém cirkusovém a sportovně-zábavném spektru.

 

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení