náhradní Válec | Rola-Bola | Dural

Skladem (> 5 ks)
Kód: 299375010
Značka: ProSHOWto
950 Kč 785,12 Kč bez DPH
Kategorie: Balanc
Hmotnost: 1 kg
#sizes_table#: hidden
Trubka ctverec
Vyrobeno v ČR

Jedná se o válec, po kterém se odvaluje deska, se kterou tvoří základ Rola-Bola. Válce mohou mít různé průměry a tím se i mění balanční náročnost. Kupodivu je tomu tak, že čím menší je válec, tím obtížnější je balancování, avšak nástup na desku je jednodušší. Válec je vyroben ze slitiny hliníku. Povrch válce je precizně vybroušen pro dosažení co nejhezčího vzhledu.        

Rozměr válce je 10 x 30 cm

1512159_234017823445285_707067275_o_small

ProSHOWto je jednou z obchodních značek firmy Vystrčil s.r.o. Značka zahrnuje stále se rozšiřující sortiment produktů určených převážně pro cirkusovou zájmovou, ale i profesionální činnost, avšak nevylučuje ani klasické sportovní využití.

Vývoj a test produktů výrobní značky ProSHOWto je prováděn ve spolupráci s profesionálním vedením, trenéry a artisty cirkusu LeGrando. Díky této spolupráci vznikají kvalitní produkty využitelné v širokém cirkusovém a sportovně-zábavném spektru.

 

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení