Trapéz Show | Duo Vertikal

Značka: ProSHOWto

Trapéz Show - Duo Vertikal je modifikovaná verze klasické verze trapézu, kdy je běžná trapézová tyč a metr pod ní ještě druhá, je tedy možné na trapézu cvičit ve více lidech.

Dostupnost Na ZAKÁZKU (1-2 měsíce)
Kód: 403
14 280 Kč 11 801,65 Kč bez DPH
Trapéz Show | Duo Vertikal
Značka: ProSHOWto
Trapez vertikal
Vyrobeno v ČR

Trapéz Show - Duo Vertikal je modifikovaná verze klasické verze trapézu, kdy je běžná trapézová tyč a metr pod ní ještě druhá, je tedy možné na trapézu cvičit ve více lidech. A nabízí více možností při tréninku a následné show. Naše trapézy jsou celé rozložitelné a v případě, že nepoužijete zrovna trapéz, je možné jejich lana využít třeban a zavěšení trapézového kruhu, či jiných závěsných prvků. Středem lan je vedené ocelové lanko zajišťující nosnost.

Trapéz SHOW jsme navrhli a vyvinuli, tak aby jste nemuseli mít doma, nespočet věcí, ale s minimem zvládli obsáhnout velkou škálu produktů.  V jedné hrazdě spolu s rozšířeními se tedy nachází mnohem víc než jen jedna hrazda na jeden způsob použití.

Obsah balení:

  • 1x Trapézová hrazda pro zavěšení 2 lan na každé straně
  • 1x Trapézová hrazda pro zavěšení 1 lana na každé straně
  • 2x Závěsné lano o délce 2,4m
  • 2x Závěsné lano o délce 1m
  • 4x Boční krytka na hrazdu
  • 1x Imbusový klíč

Upozornění: Fotografie je pouze ilustrační, trapéz vypadá uplně stejně, jen nemá bílou tyčku, ale stříbrnou nerezovou.

Kategorie: Vzdušná akrobacie
Hmotnost: 6.55 kg
#sizes_table#: hidden
1512159_234017823445285_707067275_o_small

ProSHOWto je jednou z obchodních značek firmy Vystrčil s.r.o. Značka zahrnuje stále se rozšiřující sortiment produktů určených převážně pro cirkusovou zájmovou, ale i profesionální činnost, avšak nevylučuje ani klasické sportovní využití.

Vývoj a test produktů výrobní značky ProSHOWto je prováděn ve spolupráci s profesionálním vedením, trenéry a artisty cirkusu LeGrando. Díky této spolupráci vznikají kvalitní produkty využitelné v širokém cirkusovém a sportovně-zábavném spektru.