Konstrukce | Branka

Značka: ProSHOWto

Konstrukce pro vzdušnou akrobacii vhodná do všech dětských cirkusů, ale i novocirkusových skupin. 

Dostupnost Na ZAKÁZKU (1-2 měsíce)
Kód: KONSBRAN
77 135 Kč 63 747,93 Kč bez DPH
Konstrukce | Branka
Značka: ProSHOWto
Konstrukce  |  Branka
Vyrobeno v ČR

Rozložitelná a skladná Díly jsou promyšlené tak, aby se vlezly do menší dodávky.

Nejdelší díly jsou 2,4m dlouhé a všechny převážně rovné, díky čemuž na podlaze auta nezabírají takřka žádný prostor. Lehce postavitelná Konstrukci je možné postavit ve 4 lidech. Není potřeba kotvit do země a je možné ji postavit i v tělocvičně, nebo sále (např. na plese), kde nejsou vhodné kotvící body pro vzdušné vystoupení. Pro více akrobatů

Je určena pro společné vystoupení až čtyř akrobatů současně. Mezi nohama konstrukce vzniká krásný hrací prostor.

Cena se může měnit, skrz rychlý vývoj cen železa na trhu. 

Upozornění: Vážení zákazníci, konstrukci vždy před prodejem stavíme pro otestování funkčnosti všech částí, berte prosím na vědomí, že tedy i přes veškerou naši snahu, může obsahovat lak škrábance z této stavby, častým používáním se lak vždy odírá. 

Kategorie: Konstrukce pro vzdušnou akrobacii
Hmotnost: 250 kg
#sizes_table#: hidden
1512159_234017823445285_707067275_o_small

ProSHOWto je jednou z obchodních značek firmy Vystrčil s.r.o. Značka zahrnuje stále se rozšiřující sortiment produktů určených převážně pro cirkusovou zájmovou, ale i profesionální činnost, avšak nevylučuje ani klasické sportovní využití.

Vývoj a test produktů výrobní značky ProSHOWto je prováděn ve spolupráci s profesionálním vedením, trenéry a artisty cirkusu LeGrando. Díky této spolupráci vznikají kvalitní produkty využitelné v širokém cirkusovém a sportovně-zábavném spektru.