Revize | Konstrukce A

Značka: ProSHOWto
Dostupnost Skladem
Kód: REVSAL4
1 500 Kč 1 239,67 Kč bez DPH
Revize | Konstrukce A
Značka: ProSHOWto

Ačkoliv naše výrobky jsou velmi odolné, je dobré a zodpovědné je nechat minimálně každý rok zrevidovat, tak ať máme my, ale hlavně vy jistotu, že používáte maximálně bezpečný produkt.

Proč?

Vzdušná akrobacie je sama o sobě nebezpečná disciplína, z toho důvodu důrazně doporučujeme každý rok dělat revizi výrobku. Máte-li kontrukci zakoupenou již déle, jak rok doporučujeme ji nechat zrevidovat. Revize obsahuje kompletní kontrolu a přeměření částí výrobku. Jedná se o velmi důležitý úkon pro zaručení bezpečnosti našich výrobků.

Návod

Po objednání produktu, se vám ozveme s pokyny, ohledně provedení revize. Konstrukce je přecejenom těžká a není vhodné ji posílat, i když to je možné, lepší je když s konstrukcí příjedete k nám, nebo po domluvě se vypravíme my za vámi.

Cena je pouze ze provedení revize, není v ní započítaná doprava!

 

POZOR Revize se vztahuje pouze na náš výrobek. Horolezecké vybavení jako smyčky a karabiny nerevidujeme.

Kategorie: Služby / Revize
#sizes_table#: hidden
1512159_234017823445285_707067275_o_small

ProSHOWto je jednou z obchodních značek firmy Vystrčil s.r.o. Značka zahrnuje stále se rozšiřující sortiment produktů určených převážně pro cirkusovou zájmovou, ale i profesionální činnost, avšak nevylučuje ani klasické sportovní využití.

Vývoj a test produktů výrobní značky ProSHOWto je prováděn ve spolupráci s profesionálním vedením, trenéry a artisty cirkusu LeGrando. Díky této spolupráci vznikají kvalitní produkty využitelné v širokém cirkusovém a sportovně-zábavném spektru.