ShowRoom

Nemáme otevírací dobu!!! Ale...

Pokud nejsme dopředu dumluvení, je důležité vždy tak učinit, jestli si jdete vyzvednout zboží nebo se jenom tak podívat. 
Pro domluvu volejte na telefonní číslo 608 484 360.

Před ShowRoomem máme 5 odběrových boxů připravených pro vaše pohodlné osobní odběry.

Showroom je na Adrese: Klobouček 14 v Brně - Žebětín.

Autem: Ideálně zaparkujte na ulici, parkovacích míst je tam opravdu dostatek. Následně projděte hnědou brankou nebo bránou a ihned uvidíte dveře s nápisem SHOWROOM. 

Pěšky/Autobusem: Touto variantou se kousek projdete, ale ze zastávky autobusu Helenčina je to nejblíž. Vrátíte se kus zpět po trase autobusu cca 130m, před restaurací Richard se dáte doprava po ulici Ostrovačická dalších 300m, a následně hnedka první možnou odbočku doleva na ulici Klobouček a po dalších 180 metrech jste u nás. Projdete hnědou brankou, nebo bránou vedle a už uvidíte dveře SHOWROOM.

Když k nám půjdete nemusíte se bát, nejdete k nikomu domů v areálu sídlí ještě další dvě firmy. Nemůžete to minout. Pro ještě lepší orientaci Vám určitě pomůže fotografie níže.

IMG_1488

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení