ShowRoom

Showroom v Brně

Kde nás najdete?

Adresa showroomu je: Klobouček 14, Brno - Žebětín. Když k nám půjdete nemusíte se bát, nejdete k nikomu domů v areálu sídlí ještě další dvě firmy. Nemůžete to minout. Pro ještě lepší orientaci Vám určitě pomůže fotografie níže.
 

Kdy máme otevřeno?

Standardní otevírací dobu nemáme, jedná se opravdu pouze o showroom. Vyzvednout nebo zakoupit si zboží je možné pouze po domluvě. Prosíme kontaktujte nás na telefonu 608 484 360, nebo emailem na info@cirkusovepotreby.cz

Jak se k nám dostanete?

Autem: Ideálně zaparkujte na ulici, parkovacích míst je tam opravdu dostatek. Následně projděte hnědou brankou nebo bránou a ihned uvidíte dveře s nápisem SHOWROOM. 

Pěšky/Autobusem: Touto variantou se kousek projdete, ale ze zastávky autobusu Helenčina je to nejblíž. Vrátíte se kus zpět po trase autobusu cca 130m, před restaurací Richard se dáte doprava po ulici Ostrovačická dalších 300m, a následně hnedka první možnou odbočku doleva na ulici Klobouček a po dalších 180 metrech jste u nás. Projdete hnědou brankou, nebo bránou vedle a už uvidíte dveře SHOWROOM.

Showroom v Brně