Trapéz Show | Hrazda (samotná)

Samostatná hrazda k trapézu má nespočet využití, třeba když máte více různě barevně stylizovaných představení. Jen vyměníte hrazdu olepenou jinou páskou.

Skladem
Kód: 406
Značka: ProSHOWto
2 600 Kč 2 148,76 Kč bez DPH
Kategorie: Rozšíření k trapézům
Hmotnost: 1.6 kg
#sizes_table#: hidden
Pouze tyčka + klíč + pokličky kopie
Vyrobeno v ČR

Nerezová hrazda pro náš výrobek Trapez Show, máte-li již 2 lana, můžete si vytvořit funkční trapéz.

Samotnou hrazdu můžete také využív v případě, že používáte na různá vystoupení různě barevně olepené hrazdy, případně jestli Vám na jendo vystoupení vyhovuje olepená a na druhé neolepené, třeba z důvodu použitého kostýmu. 

Obsah balení:

  • 1x Nerezová hrazda pro trapéz
  • 2x Boční krytka na hrazdu
  • 1x Imbusový klíč

Upozorňujeme, že se jedná o zboží naší výroby a nezaručujeme kompatibilitu s lany, které jsou od jiného výrobce než je ProShowTo. 

1512159_234017823445285_707067275_o_small

ProSHOWto je jednou z obchodních značek firmy Vystrčil s.r.o. Značka zahrnuje stále se rozšiřující sortiment produktů určených převážně pro cirkusovou zájmovou, ale i profesionální činnost, avšak nevylučuje ani klasické sportovní využití.

Vývoj a test produktů výrobní značky ProSHOWto je prováděn ve spolupráci s profesionálním vedením, trenéry a artisty cirkusu LeGrando. Díky této spolupráci vznikají kvalitní produkty využitelné v širokém cirkusovém a sportovně-zábavném spektru.

 

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení