Trapézový kruh | s horním trapézem

Skladem (5 ks)
Kód: 600
Značka: ProSHOWto
4 750 Kč 4 750 Kč bez DPH
Kategorie: Trapézové kruhy
Hmotnost: 0.24 kg
#sizes_table#: hidden
Trapezo kruh mensi obrazek
Certifikát výrobce Vyrobeno v ČR

Stejně jako trapéz je i trapézový kruh nejen artistická cvičební pomůcka pro odvážné adrenalin milující cirkusové akrobaty, ale i vhodný prvek pro bezpečné cvičení v moderním stylu Jukari Fit to Fly, jímž se za pomocí zavěšeného kruhu dokonale zpevní celé tělo a zejména partie, které běžným cvičením zůstávají zanedbávány (mezižeberní svalstvo, a další) obzvláště namáhány jsou svaly trupu a to zejména břišní a zádové, jenž nám tvoří základ celé postavy. Neopomíjejme ani svalstvo trapézové (podle něj dostal trapézový kruh i svůj název, stejně jako visutá hrazda - trapéz) a pletenec ramenní spolu se svaly horních končetin.

Cvičení na trapézovém kruhu je o něco náročnější než na trapézu. To především z důvodu toho, že cvičení probíhá v celokovovém kruhu, který je samozřejmě tvrdší, než měkká lana trapézu.

 

 

Technické parametry:

Průměr kruhu: 95cm

průměr trubky: 25 mm

Nosnost: 150 kg

 

UPOZORNĚNÍ: Kruhy jsou pro dopravu atypické díky svému tvaru, často snimi dopravci mají problémy. Doprava je nejčastěji zajišťována Českou Poštou, u které zásilka stojí 199Kč, nejde poslat na zásilkovnu ani jiným způsobem. 

Produktové video

1512159_234017823445285_707067275_o_small

ProSHOWto je jednou z obchodních značek firmy Vystrčil s.r.o. Značka zahrnuje stále se rozšiřující sortiment produktů určených převážně pro cirkusovou zájmovou, ale i profesionální činnost, avšak nevylučuje ani klasické sportovní využití.

Vývoj a test produktů výrobní značky ProSHOWto je prováděn ve spolupráci s profesionálním vedením, trenéry a artisty cirkusu LeGrando. Díky této spolupráci vznikají kvalitní produkty využitelné v širokém cirkusovém a sportovně-zábavném spektru.

 

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení