Trepézový kruh | s horním trapézem

Značka: ProSHOWto

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 600
4 750 Kč 3 925,62 Kč bez DPH
Trepézový kruh | s horním trapézem
Značka: ProSHOWto
Trapezo kruh mensi obrazek
Certifikát výrobce Vyrobeno v ČR

Trapézový kruh | s horním trapézem

Nerezový zrcadlově lesklý kruh. Kruh má na vrchní části rovnou tyč podobnou trapézu a nabízí další nepřeberné množství triků.  Cvičení na trapézovém kruhu je o něco náročnější než na trapézu. To především z důvodu toho, že cvičení probíhá v celokovovém kruhu, který je samozřejmě tvrdší, než měkká lana trapézu.
Trepézový kruh | s horním trapézem

V základu trapézový kruh S dodáváme bez lan a karabin k zavěšení, a proto prosím při použití vlastních závěsných prvků dbejte na bezpečnost a ujistěte se, že uchycení je opravdu bezpečné, a to ne jen z hlediska lan a karabin, ale i z hlediska závěsného bodu. 

Zároveň Vám důrazně doporučujeme při cvičení používat žiněnky. Předejdete tím nepříjemnostem a těch několik málo okamžiků navíc za to zajisté stojí.

  • Průměr kruhu: 95 cm (průměr se měří od středu trubky)
  • Průměr trubky: 25 mm
  • Nosnost: 150 kg

Nevíte, jak kruh zavěsit?

Jestli přemýšlíte o zavěšené kruhu, co vše se Vám bude hodit, tak neváhejte mrknout na naše video, kde se dozvíte vše potřebné. 

Pokud ani to nepomůže a pořád si nejste jistí, určitě nás můžete kontaktovat telefonicky nebo mailem.

Trepézový kruh | s horním trapézem

Upozornění

Kruhy jsou pro dopravu atypické díky svému tvaru, často snimi dopravci mají problémy. Doprava je nejčastěji zajišťována Českou Poštou, u které zásilka stojí 330Kč, nejde poslat na zásilkovnu ani jiným způsobem. 
Kategorie: Vzdušná akrobacie
Hmotnost: 0.24 kg
#sizes_table#: hidden

Produktové video

1512159_234017823445285_707067275_o_small

ProSHOWto je jednou z obchodních značek firmy Vystrčil s.r.o. Značka zahrnuje stále se rozšiřující sortiment produktů určených převážně pro cirkusovou zájmovou, ale i profesionální činnost, avšak nevylučuje ani klasické sportovní využití.

Vývoj a test produktů výrobní značky ProSHOWto je prováděn ve spolupráci s profesionálním vedením, trenéry a artisty cirkusu LeGrando. Díky této spolupráci vznikají kvalitní produkty využitelné v širokém cirkusovém a sportovně-zábavném spektru.