Upozornění: v období 22.2. - 26.2. máme dovolenou. Zásilky se snažíme i tak odesílat, ale žonglovací potřeby budou odeslány až 1.3. děkujeme za pochopení.

Protahovací šála | procvičuje i úchop

Skladem (> 5 ks)
Kód: 489
Značka: ProSHOWto
100 Kč 82,64 Kč bez DPH
Kategorie: Vzdušná akrobacie
Hmotnost: 0.3 kg
#sizes_table#: hidden
Protahovací šála produktovka
Novinka Vyrobeno v ČR

Co to je? 

Jedná se o kus látky ze které vyrábíme akrobatické šály, látka má stejnou pružnost a stejný průměr úchopu jako naše šály.

K čemu je to dobré?

Pokud z nějakého důvodu šálu nechcete nebo nemůžete mít doma, tak se můžete alespoň udržovat v kondici pomocí tohoto pruhu látky, který vám pomáhá procvičovat třeba pevný úchop. 
Při používání je třeba myslet, na uchycení, tedy neomotávat si látku kolem ruky, pro pevnější uchopení. Při šálování si také okolo ruky šálu neomotáváte.

 

Součástí produktu je vždy leták s pár tipy, jak protahovací šálu používat.

  • Délka látky: 2,3m
  • Šířka látky: 1,6m

ProSHOWto je jednou z obchodních značek firmy Vystrčil s.r.o. Značka zahrnuje stále se rozšiřující sortiment produktů určených převážně pro cirkusovou zájmovou, ale i profesionální činnost, avšak nevylučuje ani klasické sportovní využití.

Vývoj a test produktů výrobní značky ProSHOWto je prováděn ve spolupráci s profesionálním vedením, trenéry a artisty cirkusu LeGrando. Díky této spolupráci vznikají kvalitní produkty využitelné v širokém cirkusovém a sportovně-zábavném spektru.

 

x