Revize | Akrobatická šála SET

Skladem
Kód: REVSAL3
Značka: ProSHOWto
498 Kč –10 % 449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Kategorie: Vzdušná akrobacie
#sizes_table#: hidden
šála SET kopie
ZDARMAZDARMA 498 Kč –10 %

Každá naše akrobatická šála má záruku 2 roky, a deklarovanou životnost 300 hodin používání. Stejně, tak závěsný válec má zákonem danou 2 letou záruku, avšak jeho životnost je mnohem delší protože se jedná o nerezový výrobek. Nesprávným používáním šály i válce můžete ohrozit sebe i ostatní uživatele výrobku. Proto je důležité nejméně každý rok provést na zařízeních revizi.

Proč?

Vzdušná akrobacie je sama o sobě nebezpečná disciplína, z toho důvodu důrazně doporučujeme každý rok dělat revizi výrobku. Máte-li tedy šálu zakoupenou déle, jak rok doporučujeme zakoupit revizi a šálu dle návodu nám poslat pro její zrevidování. 

Návod

Po objednání produktu, Vám zašleme email s pokyny, jak zásilku zabalit a správně odeslat.

Součástí revize je i zpětné poštovné ZDARMA.

 

POZOR Revize se vztahuje pouze na naše výrobky, karabiny nejsou součástí.

1512159_234017823445285_707067275_o_small

ProSHOWto je jednou z obchodních značek firmy Vystrčil s.r.o. Značka zahrnuje stále se rozšiřující sortiment produktů určených převážně pro cirkusovou zájmovou, ale i profesionální činnost, avšak nevylučuje ani klasické sportovní využití.

Vývoj a test produktů výrobní značky ProSHOWto je prováděn ve spolupráci s profesionálním vedením, trenéry a artisty cirkusu LeGrando. Díky této spolupráci vznikají kvalitní produkty využitelné v širokém cirkusovém a sportovně-zábavném spektru.

 

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení