Revize | Trapézový kruh

Značka: ProSHOWto
Dostupnost Skladem
Kód: REVSAL6
349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Revize | Trapézový kruh
Značka: ProSHOWto

I když je náš trapézový kruh z nerezy a vydrží opravdu hodně, stejně jako jiné cirkusové potřeby je dobré každý rok provést revizi pro garanci bezpečnosti výrobku.

Proč?

Vzdušná akrobacie je sama o sobě nebezpečná disciplína, z toho důvodu důrazně doporučujeme každý rok dělat revizi výrobku. Máte-li tedy trapézový kruh zakoupený déle, jak rok doporučujeme zakoupit revizi a zboží dle návodu nám poslat pro řádné zrevidování. 

Návod

Po objednání produktu, Vám zašleme email s pokyny, jak zásilku zabalit a správně odeslat. Trapézový kruh je nestandardní produkt odesílání poštou je nákladné, klidně nám před objednáním napište nebo zavolejte a domluvíme detaily. 

 

POZOR Revize se vztahuje pouze na naše výrobky, karabiny nejsou součástí.

Kategorie: Služby / Revize
#sizes_table#: hidden
1512159_234017823445285_707067275_o_small

ProSHOWto je jednou z obchodních značek firmy Vystrčil s.r.o. Značka zahrnuje stále se rozšiřující sortiment produktů určených převážně pro cirkusovou zájmovou, ale i profesionální činnost, avšak nevylučuje ani klasické sportovní využití.

Vývoj a test produktů výrobní značky ProSHOWto je prováděn ve spolupráci s profesionálním vedením, trenéry a artisty cirkusu LeGrando. Díky této spolupráci vznikají kvalitní produkty využitelné v širokém cirkusovém a sportovně-zábavném spektru.