Revize | Stropní závěs

Značka: ProSHOWto
Dostupnost Skladem
Kód: REVSAL5
349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Revize | Stropní závěs
Značka: ProSHOWto

Každý stropní závěs má záruku 2 roky, ale při nesprávném používání, nebo nadměrném zatěžování může dojít třeba k jeho deformaci. Z toho důvodu doporučujeme každý rok provádět revizi výrobku. 

Proč?

Vzdušná akrobacie je sama o sobě nebezpečná disciplína, z toho důvodu důrazně doporučujeme každý rok dělat revizi výrobku. Máte-li tedy stropní závěs zakoupený déle, jak rok doporučujeme zakoupit revizi a zboží dle návodu nám poslat pro řádné zrevidování. 

Návod

Po objednání produktu, Vám zašleme email s pokyny, jak zásilku zabalit a správně odeslat. Pokud nechcete ze stopu závěs sundávat, tak je možné se domluvit, že k vám přímo přijedeme a revizi provedeme na místě. 

Cena dopravy se řídí dle individuální domluvy.

 

POZOR Revize se vztahuje pouze na naše výrobky, karabiny nejsou součástí.

Kategorie: Služby / Revize
#sizes_table#: hidden
1512159_234017823445285_707067275_o_small

ProSHOWto je jednou z obchodních značek firmy Vystrčil s.r.o. Značka zahrnuje stále se rozšiřující sortiment produktů určených převážně pro cirkusovou zájmovou, ale i profesionální činnost, avšak nevylučuje ani klasické sportovní využití.

Vývoj a test produktů výrobní značky ProSHOWto je prováděn ve spolupráci s profesionálním vedením, trenéry a artisty cirkusu LeGrando. Díky této spolupráci vznikají kvalitní produkty využitelné v širokém cirkusovém a sportovně-zábavném spektru.